Бренд: Various
Краток опис: GAMING Столица CRAZY SPARTAN, Black color, Максимална тежина до
Достапност:
Шифра: 20307
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 816 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 420 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
GAMING Столица CRAZY SPARTAN, Black color, Максимална тежина до 150 kg, unfolding(up to 160°), Број на ногарки: 5, height: 135cm(maximum), width: 70cm, seat width 38cm, материјал: екокожа,
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555222
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG