Бренд: ST
Краток опис: ST AH-230S, Superior Technology, Овлажнувач и прочистувач на воз
Достапност:
Шифра: 20141
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST AH-230S, Superior Technology, Овлажнувач и прочистувач на воздух 2во1, Ултрасонично овлажнување, го прочистува воздухот од никотин, формалдехид и јаглерод моноксид, идеален за бебиња, капацитет на овлажнување 250-350ml/h (Max), автоматска заштита ако резервоарот е празен, капацитет на резервоар 2л, лесен за чистење, тивка работа, за соби од 25 до 30м2, 25W
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR