Бренд: Genius
Краток опис: Genius SW-HF2.1 1700 ll, 45W, wood speakers + subwoofer, Stylish
Достапност:
Шифра: 19304
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius SW-HF2.1 1700 ll, 45W, wood speakers + subwoofer, Stylish diamond texture on satellite speakers
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm