Бренд: Asus
Краток опис: ASUS DUAL-GTX1060-6G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1060,
Достапност:
Шифра: 17009
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS DUAL-GTX1060-6G, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1060, Bus Standard: PCI Express 3.0, OpenGL 4.5, Video Memory: 6GB GDDR5, Memory Interface: 192-Bit, Core Clock: 1506 MHz, Boost Clock: 1708 MHz, CUDA Cores: 1280, Virtual Reality Ready, Interface: DVI x 1, HDMI x 2, Display Port x 2, HDCP Support, Dimensions 24.2 x 13 x4.3 Centimeters
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm