Бренд: ST
Краток опис: ST LK-132 (P), wireless mouse, pink colour, in neutral colour bo
Достапност:
Шифра: 15873
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST LK-132 (P), wireless mouse, pink colour, in neutral colour box package
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela