Бренд: Genius
Краток опис: Genius Gaming Keyboard Scorpion K9, USB, Black, 7 colors backlig
Достапност:
Шифра: 14669
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius Gaming Keyboard Scorpion K9, USB, Black, 7 colors backligt, 14 x multimedia keys, 19 x anti-ghosting keys, Keystroke lifecycle: 10 million, Cable length: 1.5m, Weight: 680gr, Dimensions (W x H x D): 465 x 192 x 30mm
Напреден Филтер
Пакет (тастатура)
Приклучок USB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm