Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00043134 RCA Video Cable, 3 RCA plugs - 3 RCA plugs, 2 m, I
Достапност:
Шифра: 14582
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00043134 RCA Video Cable, 3 RCA plugs - 3 RCA plugs, 2 m, Ideal as extension for cables with RCA plugs, ideal use for projectors
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555