Бренд: Telefunken
Краток опис: Telefunken TLF-4068 Alkaline battery 8x AAA, 4x AA + GRATIS Port
Достапност:
Шифра: 14368

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Telefunken TLF-4068 Alkaline battery 8x AAA, 4x AA + GRATIS Portable game player and 4 game cartridges
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela