Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX P1000 Black, 16 Megapixels, WI-FI, 125x optical Zo
Достапност:
Шифра: 12360
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon COOLPIX P1000 Black, 16 Megapixels, WI-FI, 125x optical Zoom-NIKKOR glass lens, Lens-shift VR, GPS, Electronic viewfinder, 0.5 cm (0.2-in.) approx. 921K-dot equivalent LCD with the diopter adjustment function (-4 to +4 m-1), Monitor Size 3.2 in. diagonal, Wide Viewing AngleTFT-LCD with Anti-reflection coating 6-level brightness adjustment, Internal Memory Approx. 56MB, Full HD: 1920x1080/ 30p, ISO 100-1600, ISO 3200, 6400 (available when using P, S, A or M mode), ISO Hi 1 (equivalent to ISO 12,800) (available when using High ISO monochrome in special effects mode), Micro-USB connector, HDMI micro connector (Type D) (HDMI output), Wi-Fi, Rechargeable Li-ion Battery EN-EL23 (included)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555