Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCW830S.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels
Достапност:
Шифра: 12224
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCW830S.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels ZEISS Vario Sonnar T Lens sensor 1/2.3", 8x Optical Zoom, silver, HD video, fast autofocus and Optical SteadyShot image stabilisation, 2.7" LCD Display, focal length F25-200mm, aperture f/3.3-6.3, ISO AUTO 80-3200, Party Mode makes it easy to shoot great photos on a night out, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, Lithium ion battery, micro SDHC slot
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela