Бренд: Logic
Краток опис: LOGIC BASE Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: Nylon600D,
Достапност:
Шифра: 10585

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LOGIC BASE Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: Nylon600D, Laptop bag is equipped with rear strap for attaching to travel bag and front pocket with zip for accessories., Dimensions 40 cm x 29 cm x 6 cm, TOR-LC-BASE-15-BLACK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF