Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Torino Laptop bag 15,6", Color; Grey, High quality mate
Достапност:
Шифра: 10533

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Torino Laptop bag 15,6", Color; Grey, High quality material (nylon), Original, attractive design, Separate compartment for laptop, Additional pocket for documents, Compartments for accessories, Bag external dimension: 28 x 38 x 6 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF