Бренд: SONY
Краток опис: SONY DMW47SS, 1x DVD-RW 4.7GB, Slim case
Достапност:
Шифра: 10487

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DMW47SS, 1x DVD-RW 4.7GB, Slim case
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela