Бренд: Nashua
Краток опис: Nashua CD-R 52x, A Grade, 700MB, 80mins, 50pcs bulk
Достапност:
Шифра: 10329

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nashua CD-R 52x, A Grade, 700MB, 80mins, 50pcs bulk
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm