Бренд: Genius
Краток опис: Genius NB Stand 280, aluminium base, 1 FAN, USB, 1 USB, Silver
Достапност:
Шифра: 10295

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius NB Stand 280, aluminium base, 1 FAN, USB, 1 USB, Silver
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF