Бренд:
Краток опис: Levenhuk Rainbow 2L Microscope 74810, Хоби Микроскоп, Зголемувањ
Достапност:
Шифра: 50832
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 430 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 221 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Levenhuk Rainbow 2L Microscope 74810, Хоби Микроскоп, Зголемување од 40х до 400х, Леќи: 4x 10x и 40x, Окулар: WF10x, Вградена горна и долна LED илуминација, Напојување: AC/DC, Вклучен почетене експериментален сет со упатство, Боја: Сива, P/N: 74810
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG