Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Electric Scooter Mercedes AMG Limited edition F1 Petro
Достапност:
Шифра: 51526
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Electric Scooter Mercedes AMG Limited edition F1 Petronas Pro 2, Црна боја, 8.5 инчни тркала на пумпање со воздух, Максимална брзина 25км/ч, 3 мода на брзини (5, 20 и 25км/ч), Опсег на движење со едно полнење до 45км, Тежина 14.2кг, Брзо склопување на скутерот за 3 секунди, Е-ABS + Диск кочница, Изработен од авионски алуминиум, Вградени светла предно и задно, Покажувач на брзината на движење, Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри, Вграден Bluetooth v4.1, Компатибилен со Андроид и iOS, Номинална Моќност 300W, Максимална моќност 600W, Капацитет на батерија 12800mAh/474Wh, IP54 стандард на издржливост, Максимум товар до 100кг, 20 степени агол на искачување, 8-9 часа време на полнење
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG