Бренд: Total
Краток опис: TOTAL TES812MWGW White, Folderable electric scooter, Black color
Достапност:
Шифра: 50690
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 740 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 459 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TOTAL TES812MWGW White, Folderable electric scooter, Black color, Big LCD Display with speedometer and odometer, 2 speeds, Wheel size: 8.5 inch Honeycomb inflatable tyre, Maximum speed: 25kmh, Travel distance Max: 25 kilometres, Built in LED light and tail light, Front and rear shock abosrbers, Braking system: front E-ABS anti-lock and rear disk brake, Battery 36V 7500mAh, Motor power: 250W, Climbing gradient: approx 15 degree, Max load: 120kg, Charger input voltage: 100 - 240V, 50 / 60Hz, Charging time: 2-4 hours, Front and Rear lights, 2x inflatable tyres, Net weight: 14kg, Material: Aluminium alloy 6061
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Салон Мерида
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG