Бренд: MASERATI
Краток опис: MASERATI MC-ES10, 10" Folderable electric scooter, Black color,
Достапност:
Шифра: 49178
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,294 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MASERATI MC-ES10, 10" Folderable electric scooter, Black color, Front ad rear light, LCD Display, Hard tyres without inner tyre, Max speed:25km/hour, Climbing gradient: 15 degree, Endurance mileage: 15KM-25KM, Max. loading:120kg, Total weight: 12.5kg, Charger: 42V1.5A, Charging time:3-4 hours, Motor power: 36V 350W, Brake: Electromagnetic brake + Disk Brake, Dustproof and splash proof (waterproof rating is IPX4), Battery LG 36V 7.8AH
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG