Бренд: Total
Краток опис: TOTAL SPRINT 26 MTB Велосипед G26K816, MTB Велосипед, Бело сина
Достапност:
Шифра: 50799
Гаранција (дена): 180

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TOTAL SPRINT 26 MTB Велосипед G26K816, MTB Велосипед, Бело сина боја, 18 брзини, Метален рам M Size, Предна и Задна кочница V Brake MENGJIN, Големина на гуми Shengshiruntong 26x2.1, HUILICHENG внатрешна гума, Заден менувач SAIGUAN MJR-01 18 брзини, Преден менувач SAIGUAN MJR-04, Пренос-Ѕвезда: 6-фаз 14-28Т, Шифтери SAIGUAN SL-KD-03, Касетна средна осовина, Касетни осовини на тркала, MAYA ланец, Метални рачки за кочници, Метален држач за рачките Metal Stem, Ергономско седиште, Дупли алуминиумски бандажи, Штендер
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ