Бренд: CTorch
Краток опис: CTORCH GU10 LED Сијалица - GU10 7W 6500K 220-240V, Ладно Бе
Достапност:
Шифра: 47961
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CTORCH GU10 LED Сијалица - GU10 7W 6500K 220-240V, Ладно Бела 6500K, up to 25000h
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela