Бренд: ST
Краток опис: ST-0100 LED Сијалица - Samsung LED chip inside C37 E14 Candle
Достапност:
Шифра: 47230
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-0100 LED Сијалица - Samsung LED chip inside C37 E14 Candle 6W 4000K 220-240V, Дневно Бела 4000K, up to 25000h
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela