Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-1959 LED Spot Светилка - Со Самсунг чип 5W GU10 Стаклена со л
Достапност:
Шифра: 47219
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
VT-1959 LED Spot Светилка - Со Самсунг чип 5W GU10 Стаклена со леќи, Ладно Бела 4000K, Blister Пакување, SKU: 202 V-TAC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm