Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-1849 LED Spot Светилка - 4W 230V G9, Ладно Бела 6000К, SKU: 4
Достапност:
Шифра: 42798
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
VT-1849 LED Spot Светилка - 4W 230V G9, Ладно Бела 6000К, SKU: 4297 V-TAC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela