Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-1880 LED Сијалица - 6W E14 P45, Топло Бела 3000К, SKU: 4250 V
Достапност:
Шифра: 42783
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
VT-1880 LED Сијалица - 6W E14 P45, Топло Бела 3000К, SKU: 4250 V-TAC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela