Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-1824 LED Spot Светилка - 7W MR16 12V Epistar Chip, Ладно Бела
Достапност:
Шифра: 38358
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
VT-1824 LED Spot Светилка - 7W MR16 12V Epistar Chip, Ладно Бела 6000К, SKU: 1552 V-TAC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela