Бренд: Delux
Краток опис: Delux DLM-321BU 3D optical mouse, Black/Green, USB, Delux logo,
Достапност:
Шифра: 15907
Гаранција (дена): 90

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Delux DLM-321BU 3D optical mouse, Black/Green, USB, Delux logo, windows colour packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela