Бренд: V-TAC
Краток опис: VT-1859 LED Spot Светилка GU10, Топло Бела 3000К, 3W=25W (200lm)
Достапност:
Шифра: 42788
Редовна Цена:
29 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
VT-1859 LED Spot Светилка GU10, Топло Бела 3000К, 3W=25W (200lm), Стаклена, SKU: 1598 V-TAC
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG