Бренд: Golden Power
Краток опис: GOLDEN POWER, АЛКАЛНИ БАТЕРИИ, 4 ПАРЧИЊА АА БАТЕРИИ БЛИСТЕР ПАКУ
Достапност:
Шифра: 14691
Редовна Цена:
59 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
GOLDEN POWER, АЛКАЛНИ БАТЕРИИ, 4 ПАРЧИЊА АА БАТЕРИИ БЛИСТЕР ПАКУВАЊЕ, 1.5V AA ГОЛЕМИНА, GLR6AOOOGC4H
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG