Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во
Достапност:
Шифра: 71741
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROWENTA MN4010F0, Апарат против комарци, Наменет за користење во затворен прсотор и на отворено со макс. заштита до 2000 м2, UV LED технологија 7 пати поефикасна од основната LED технологија, 38 степени температура во близина на LED диодите, ефективна технологија за вшмукување на комарците во отворот, 30000 часа работен век на апаратот, без хемикалии и без никаков мирис - идеално решение за борба против комарци, моќност 4W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela