Бренд: ST
Краток опис: ST MIDEA SKH2-V700-R4, Superior technology, Парапетен Фенкојлер,
Достапност:
Шифра: 30544
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
41,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,500 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,750 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MIDEA SKH2-V700-R4, Superior technology, Парапетен Фенкојлер, Земање на воздух од долна страна, со 2 цевки, DC мотор, со прилагоден XYE порт, Капацитети на ладење 6.75 / 5.80 / 4.24 kW, Капацитети на греење 7.15 / 5.81 / 4.04 kW, Проток на воздух 1150/885/591m3 / h, Нивоа на бучност 62/56/46 dB (A), Димензии ШxВxД 495 x 200 x 1360 мм, Тежина 28.5 кг, Монофазен приклучок
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG