Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LB 55, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени
Достапност:
Шифра: 73684
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LB 55, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени анти бигор перничиња, иделаен за соби до 50м2, отстранлив 6л резервоар, испарување на водата без мириси и бактерии, 2 нивоа на овлажнување 200мл/ч и 400мл/ч, супер тивок погоден за спиење, ЛЕД индикатори, Прозорче за следење на ниво на водата, автоматско исклучување, заштита од прегревање
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Чаир
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR