Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LB 37 Toffee, Овлажнувач за воздух, златна боја,
Достапност:
Шифра: 73683
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LB 37 Toffee, Овлажнувач за воздух, златна боја, иделаен за соби до 20м2, отстранлив 2л резервоар, 200мл/ч капацитет на овлажнување, испарување на водата без мириси и бактерии, супер тивок погоден за спиење, можност за додавање на ароматични масла, автоматско исклучување, заштита од прегревање, четка за чистење, 20W
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR