Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LB 44, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени
Достапност:
Шифра: 69419
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LB 44, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени анти бигор перничиња, иделаен за соби до 25м2, отстранлив 2.8л резервоар, испарување на водата без мириси и бактерии, супер тивок погоден за спиење, можност за додавање на ароматични масла, автоматско исклучување, заштита од прегревање, четка за чистење, 20W
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR