Бренд: Philips
Краток опис: Philips HU3916/10, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија,
Достапност:
Шифра: 33477
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips HU3916/10, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 300ml/h, до 45м2, Сензор за квалитет на воздух, Сензор за влажност, контрола на влажност 40-50-60%, Автоматски мод за влажност, капацитет на сад за вода 3л, Алармира за надополнување со вода, Автоматско исклучување кога ќе снема вода, Тајмер 1-9 часа, Мод за спиење со минимално осветлување, Бучност 33дб, кабел1.6м
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Аеродром
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR