Бренд: Philips
Краток опис: Philips HU4813/10, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија,
Достапност:
Шифра: 33248
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips HU4813/10, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 300ml/h, до 44м2, Сензор за квалитет на воздух, Сензор за влажност, контрола на влажност 40-50-60%, Автоматски мод за влажност, Алармира за надополнување со вода, Автоматско исклучување кога ќе снема вода, Тајмер 1/4/8 часа, Мод за спиење со минимално осветлување, Резервоар 2л, Бучност 34дб, кабел1.6м
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR