Бренд: Tefal
Краток опис: TEFAL PURE AIR PT3030F0, Прочистувач на воздух, Уништуба 99.99%
Достапност:
Шифра: 73235
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TEFAL PURE AIR PT3030F0, Прочистувач на воздух, Уништуба 99.99% од бактериите и микрочестичките, Капацитет 300м3/ч, За простории до 120м2, Четиристепена филтрација (Предфилтер, ХЕПА филтер, антиалергсики филтер, специјален филтер), Контрола на квалитетот на воздухот со помош на ЛЕД индикатори, Тајмер, 4 брзини на работа, Инидкатор за замена на филтер, Автоматски режим на работа - дење и ноќе, Индикатор за загаден воздух, Заштита од деца, Димензии ВxШxД 52x36x12 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt