Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрац
Достапност:
Шифра: 72162
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрација на прав и мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 И ПМ10 честички фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Целосно сензорски начина на работа со вградени сензори за прав, миризиби, температура и влажност, Погоден за соби до 48м2, Петослоен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + пред филтер + филтер за вода + филтер за миризиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 660мл/ч, Резервоар за вода 3л, Филтрација на водата, Advance auto опција (помага за смог), Полен функција (помага за алергени), 10 години издржливост на ХЕПА филтер, филтер за миризби и филтер за вода, бучност 25дб, проток на воздух макс. 396м3/ч, авто рестарт функција, Auto Louver функција со која отворот за воздух автоматски се отвора кога прочистува автоматски се затвора кога прекинува, максимална потрошувачка 26W, димензии ВxШxД 637x420x242
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm