Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP KC930EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на
Достапност:
Шифра: 72106
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP KC930EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Погоден за соби до 35м2, Троен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + филтер за миризби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 350мл/ч, Резервоар за вода 2.1л, Филтрација на водата, 2 години издржливост на ХЕПА филтер + филтер за миризби, бучност 22дб, проток на воздух макс. 180м3/ч, авто рестарт функција, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 13W, димензии ВxШxД 535x375x205
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF