Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP FPF30EUH, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технол
Достапност:
Шифра: 72105
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP FPF30EUH, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Погоден за соби до 35м2, Троен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + пред филтер за миризби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, 2 години издржливост на ХЕПА филтер, бучност 16дб, проток на воздух макс. 180м3/ч, авто рестарт функција, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 30W, бучност 26дб, димензии ВxШxД 463x400x182
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF