Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje OPTIAIR 203M + ГРАТИС Дополнителен Резервен Филтер, Про
Достапност:
Шифра: 71114

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje OPTIAIR 203M + ГРАТИС Дополнителен Резервен Филтер, Прочистувач на воздух, Бел, ЛЦД Дисплеј, дигитален тајмер, Јонизатор, Турбо режим на работа, за површини до 20м2, Димензии 32.5x50x17.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm