Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi AC230, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира к
Достапност:
Шифра: 68668
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi AC230, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем за филтрација на воздух со шестстепено филтрирање (филтер против прашина, HEPA филтер, активен јаглен филтер, НАНО Силвер филтер за бактерии, специјален фото каталитички УВ филтер, јонизација), AQS систем на континуирано следење на квалитет на воздух со приказ на 3 бои( лош, добар и одличен воздух), Сензор за мириси и чад од цигари, Јонизатор, Контроли на допир, 3 брзини + ауто, тајмер од 1 до 8 часа, за соби до 50 м2, Приказ за промена на филтер, Предфилтер може да се пере, Проток на воздух до 255 м3 на час, Ултра тивок 33-50дб
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm