Бренд: Philips
Краток опис: Philips FY3432/10, Филтер со активен јаглен за прочистување на в
Достапност:
Шифра: 33418
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FY3432/10, Филтер со активен јаглен за прочистување на воздух, NANOPROTECT, за Series 3000(i)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it