Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC3858/50, Прочистувач на воздух, Series 4000i, Aerasens
Достапност:
Шифра: 33412
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC3858/50, Прочистувач на воздух, Series 4000i, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 60 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 3nm, 3 модови на работа3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод, CADR 500м3/ч, Прочистува вируси H1N1 до 99.9%. Прочистува PM2.5 до 99.97%, Аеродинамичен дизајн, Вграден филтeр: FY4440/30, Димензии 784x366x370 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm