Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC3829/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на возду
Достапност:
Шифра: 33265
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC3829/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 37 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + НЕРА филтерот прочистуваат честички 99.97% до 0.003 микрони на прашина - полен и бактерии, вирус H1N1 до 99.9%, NanoCloud Технологија овозможува 99% помало ширење на бактериите, CADR: 310 m3/h, 4 брзини на дување, Индикатор на квалитет на воздухот нумерички, Навлажнува 600ml/h, Смарт сензор за квалитет на воздух и влажност, Смарт сензор го мери и покажува внатрешниот воздух, Тајмер 1-9 часа, Кабел 1.8м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF