Бренд: Philips
Краток опис: Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија,
Достапност:
Шифра: 33260
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 200ml/h, до 25м2, Сензор за квалитет на воздух, Автоматско исклучување кога ќе снема вода, Тајмер 1/4/8 часа, Мод за спиење со минимално осветлување, Резервоар 2л, Бучност 26дб во тивок режим, кабел1.6м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm