Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор
Достапност:
Шифра: 33259
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 32 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони, 3 модови на работа: Алерген мод, Вирус и бактерија мод и Генерален мод, 3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод, CADR (формалдехид) 200м3/ч, CADR (чад од цигари) 270м3/ч, Прочистува вируси до 99.9% за половина час. Прочистува PM2.5 до 99.7% за еден час, Ниво на бучава од 20.5 до 51дб, Димензии 359x240x558 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF