Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC4158/00, Анти-вирус филтер за прочистувач и навлажнува
Достапност:
Шифра: 33253
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC4158/00, Анти-вирус филтер за прочистувач и навлажнувач на воздух, за AC4080/10
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it