Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети LUCA 12, Црно-Црвена боја, Моќност 12kw, За
Достапност:
Шифра: 73801
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
83,790 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 6,983 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,492 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa печка на пелети LUCA 12, Црно-Црвена боја, Моќност 12kw, Загревање на површина до 77м2, Минимална потрошувачка на пелети 0.5kg/h, Mаксимaлна потрошувачка на пелети 2.7 kg/h, Максимално време на работа со полн резервоар 56h, Капацитет на резервоарот 28кг, Степен на искористеност 91%, Пречник на приклучок за издув 80мм, Неделно програмирање на работата на печката, Можност за работа на печката во 5 нивоа на моќност, Дополнителен вентилатор кој го издувува топлиот воздух во просторијата, Димензии 1109мм х 589мм х 633мм, Тежина на печка 158кг
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG