Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети Commo 21, печка на пелети за централно грее
Достапност:
Шифра: 69465
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
111,190 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 9,266 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 4,633 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa печка на пелети Commo 21, печка на пелети за централно греење, моќност 21kw, Крем боја, загревање на површина од 81-135 м2, запремнина на котел 32 л, степен на искористеност 86,1%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 500w, димензии (В х Ш х Д) 574 x 620 x 1225 mm, тежина на печка 196кг
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG